602 435 389

SM Studio Eva

Město: Praha 3 (mapa), Otevřeno:Non-Stop

Salon paní Evy můžeš najít v centru Prahy, na okraji Vinohrad. Je to dokonale zařízený SM salon, vybavený kromě jiného masivním křížem, trestním kůlem, stolem na bondáže, kládou, kladkou a velkým množstvím dalších pomůcek. Zde je možno při realizaci klientovy fantazie provádět jakékoli praktiky. Od lehčích netradičních hrátek - navození pocitu bezmocnosti, podvazování varlat, drezůry a pissingu až po tvrdší SM praktiky, výprasky bičem, rákoskou, pevné svazování, vosk, elektro, týrání bradavek, penisu i varlat.
Část salonu je vybavena jako lékařská ordinace, včetně pomůcek a gynekologického křesla. Zde probíhá klinik, perverzní vyšetřování, elektro, užívání masážního přístroje, klystýr, anální vyšetřování, včetně dráždění prostaty. Znalci je oblíbeno i znásilnění análu komtesou s připevněným umělým údem. Předností je dokonalá atmosféra starého sklepení.
V salonu je k dispozici i krásná komtesa, s níž je vše mnohem dráždivější a erotičtější. Může domině se vším pomáhat a je s ní možný orální i klasický sex.
V salonu jsou samozřejmě vítáni i dominantně orientovaní klienti. Ti mohou komtese uštědřit výprask, pod jejich vedením absolvuje drezůru nebo může být klientem znásilněna.
Každá návštěva začíná rozhovorem u kávy, kde má klient možnost informovat paní Evu o svých přáních a představách.
Návštěva trvá zhruba hodinu a více, na nějakou minutu navíc se zde však nehledí.
Pro znalce a především pro milovníky tvrdších praktik má paní Eva k dispozici salon na statku mimo Prahu. Vybaven je stejně dobře, jako salon v Praze.
V zájmu zachování maximální diskrétnosti jsou možné návštěvy pouze po telefonické domluvě. Navštěvu lze dohodnout na telefonu číslo 602 435 389.

Další ilustrační fotografie

SM Studio Eva 0 SM Studio Eva 1 SM Studio Eva 2 SM Studio Eva 3 SM Studio Eva 4 SM Studio Eva 5 SM Studio Eva 6 SM Studio Eva 7 SM Studio Eva 8 SM Studio Eva 9 SM Studio Eva 10 SM Studio Eva 11 SM Studio Eva 12 SM Studio Eva 13 SM Studio Eva 14 SM Studio Eva 15